ŠnaucerPinčerPlaneta

Forum o psima pasmine Šnauceri i pasmine Pinčer

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Šta za prvu ruku od pribora

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
mali crni

Broj poruka : 3
Datum upisa : 29.01.2009

PočaljiNaslov: Šta za prvu ruku od pribora   Čet Jan 29, 2009 3:31 am

Dovoljno mi je samo ovaj trimer i makaze ili je neophodna i masinica,ova za ljude dali je dobra ..Kakav je onaj furminator sto ga reklamiraju.Ili da ga svaki put vodim kod frizera?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
O.Igor

Broj poruka : 5
Datum upisa : 27.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta za prvu ruku od pribora   Pet Jan 30, 2009 11:52 am

Zavisi od toga sta nameravas u buduce....U principu za pocetak potrebno ti je samo cetka i cesalj,a za sve ostalo bi se trebalo obratiti odgajivacu (od kojeg si nabavio psa)ili groomeru..
Dosta toga mozes i sam uraditi uz advekatnu pripremu odnosno par korisnih saveta od nekog iskusnijeg odgajivaca ili groomera(mada moram reci da groomeri bas i nisu raspolozeni da pokazuju i obucavaju bez nadoknade)
Bilo bi dobro da pokazes koji je to trimer u pitanju i koje makaze obzirom da ih ima raznih....
Furminator je jako ,jako dobar samo nisam siguran da ga kod nas ima(mislim na Srbiju)
Masinicu kao pocetniku nikako ne savetujem,no u svakom slucaju ako je vec nabavljas onda bi to trebalo da bude masinica predvidjena za grooming pasa a ne za ljude(slaba je,odnosno nije advekatna za dlaku snaucera)...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Šta za prvu ruku od pribora
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prva vakcina i šetnja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ŠnaucerPinčerPlaneta :: Nega i šminka :: Pribor za negu dlake-
Skoči na: