ŠnaucerPinčerPlaneta

Forum o psima pasmine Šnauceri i pasmine Pinčer

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.01.2009

PočaljiNaslov: Avatar, potpis...   Pon Jan 26, 2009 6:01 am

Korisnik "Šnaucer" je postavio sledeće pitanje:
Zadovoljan sam da su šnauceri dobili ovakav dio foruma , u mom postu sam postavio jednu kao želju ( primjedbu = koju mislim kasnije obrisati ako moj prijedlog prođe kao dobar , ujedno molim da mi se otvori mogučnost avatara sa mojom postavkom slike i mogučnost potpisa. Inače nisam uspio pronači poziciju administratora kao osobe za zamolbe i slično , molim maksimalne mogučnosti uređivanja mog posta a ja ga neču zloupotrebljavati Hvala unaprijed- Šnaucer.

Odgovor:
Naravno da imate slobodu postavljanja avatara i potpisa.Klik na "profil" i pored ostalog u gornjem delu ti se pokaze niz:

Informacije | Opcije | Potpis | Avatar | Priljatelji i ignorisani | Osobe nadzirane

I onda klikom na avatar ili na potpis dalje odradjujes ostalo . Ako vam je problem kako dalje obratite mi se pa ću to ja odraditi umesto vas.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://schnauzerpinscher.niceboards.net

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ŠnaucerPinčerPlaneta :: Primedbe i sugestije-
Skoči na: